Domů Rukavice Brankářské rukavice BU1 All Black

Brankářské rukavice BU1 All Black

0 2014
BU1 All Black

BU1 se pomalu řadí mezi nejznámější značky brankářských rukavic. Ostatně heslo, které razí “Chceme dělat ty nejlepší rukavice, nic víc“, opravdu platí. Rukavice jsou skvěle cenově dostupné a kvalita kterou mají je více než nadstandardní.

rukavice BU1

Rukavice mají 2 typy střihů, jak je tomu u rukavic BU1 zvykem. Klasický Roll Finger má švy zvenku rukavic a nabízí tak větší pohodlí při nošení. Druhý střih Negative Cut má naopak švy schované uvnitř a přináší zvětšení latexové plochy.

BU1 All Black

Rukavice BU1 All Black, jak napovídá název, jsou celé černé a mají na zadní straně vyražené logo BU1. Pěna na těchto rukavicích byla dlouhodobě testována jak nejlepšími, tak i amatérskými brankáři ve všech věkových kategoriích. 4mm pěna Giga Grip je vhodná do všech podmínek a rukavicím tak nevadí sucho ani mokro. Její hlavní předností je přilnavost a odolnost proti oděru.

BU1 All Black

Rukavice mají unikátní dvojité zapínání, které je vyrobeno z neoprenu, aby rukavice výborně seděla na ruce. Také váha rukavic je velmi příjemná, protože váží pouhých 300 gramů.

BU1 All Black

V rukavicích BU1 chytá například Jan Laštůvka (MFK Karviná), Přemysl Kovář (Slavia Praha) nebo Róbert Veselovský (Nea Salamina Famagusta).

 

Nabídku rukavic BU1 si můžete prohlédnout zde -> BU1

 

 

Mohlo by vás zajímat