Domů Dresy Brankářské dresy Evertonu FC pro sezonu 2015/2016

Brankářské dresy Evertonu FC pro sezonu 2015/2016

0 2003

Představujeme nové brankářské dresy Evertonu FC, ve kterých bude v nové sezoně hájit tři tyče liverpoolského klubu Tim Howard a jeho kolega Joel Robles. Dresy jsou stejně jako minulý rok od britské značky Umbro. Hlavním sponzorem dresů je thajská firma Chang, vyrábějící stejnojmenné pivo, a její logo najdete klasicky na přední straně trika. Na zadní straně dresu pod límcem se nachází vyšitý nápis NSNO, což je zkratka pro latinské heslo Evertonu “Nil Satis Nisi Optimum” což v překladu do češtiny znamená “Nic jiného než to nejlepší není dost dobré“.

Domácí brankářský dres je vyveden v reflexní žluté barvě a přední strana se chlubí působivým designem s unikátním grafickým vzorem sestávajícím se ze zelených linek, vždy ve skupince po čtyřech se táhnoucích z jedné strany dresu na druhou. Tyto dvě barvy na dresu ještě doplňuje námořnická modrá, kterou je vybarveno logo Umbro, sponzora Chang, znak Evertonu a také zkratka hesla Nil Satis Nisi Optimum na zádech. Brankářský set kompletují trenky a stulpny také v reflexní žluté s detaily v námořnické modré.

Domácí brankářský dres Evertonu FC pro sezonu 2015/2016

Pro brankářský dres na venkovní zápasy zvolil Everton s firmou Umbro decentní kombinaci černé a šedé, se stejným pruhovaným grafickým vzorem jako u domácích trikotů. V kontrastní bílé barvě pak jsou vyvedena loga sponzorů a znak klubu. Stejná barevná kombinace byla zvolena i u trenek a stulpen.

Venkovní brankářský dres Evertonu FC pro sezonu 2015/2016

Přečtěte si i o dalších brankářských dresech pro následující sezonu zde.

Mohlo by vás zajímat